تسویه حساب

فرم سفارش را به صورت دقیق پر نموده و ثبت سفارش را انتخاب کنید.
پس از پرکردن فرم و واریز وجه در کمتر از ۲۴ ساعت کالا برای شما ارسال گردیده و شماره رسید پستی برای شما پیامک خواهد گردید.
در صورتی که در ذهن شما سوال بی جوابی وجود دارد با ما در تماس باشید.
در صورتی که در فرایند خرید خود به سوالی بر خوردید می توانید با مسئول مستقیم فروش آنلاین با ایدی تلگرام  @eigsales در ارتباط باشید.

 

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

 

 

 

 

مشتری گرامی شما در حال خرید از وب سایت گروه صنعتی اسکندری هستید ما خیلی خرسندیم که از وب سایت گروه صنعتی اسکندری خرید مینمایید. این مجوعه  دارای 25 سال سابقه فروش در زمینه تجهیز سالن های پرورش قارچ خوراکی  و تولید ماشین الات صنعتی میباشد. وب سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ومعدن تجارت برای فروش آنلاین محصولات این سایت میباشد. این نماد به عنوان بالاترین نماد موجود در جمهوری اسلامی برای فروشگاه های اینترنتی بوده  و شما میتوانید با خیال اُسوده خرید آنلاین فرمایید. همچینین نماد اعتماد ستاد ساماندهی نیز از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت گردیده است. نماد زرین پال و نماد اعتماد پی که درگاه امن برای خرید های اینترنتی میباشد نیز دریافت شده است.

تمامی موارد ذکر شده دلیل بر این است که شما با اطمینان کامل خرید آنلاین خود را تکمیل نمایید.برای صحت اعتبار روی نماد های زیر کلیک نمایید.