هیتر های نصب شده

هیتر گلخانه و مرغداری ساخت گروه صنعتی اسکندری نصب شده د ر سراسر ایران

کوره هوای گرم گلخانه در گلفام – پاکدشت

هیتر سوپر آرارت نصب شده در گلخانه آقای هاشمی پناه را مشاهده می فرمایید . آقای هاشمی پناه از گلخانه داران با تجربه شهرک گلخانه ای گلفام می باشد که هیتر های خود را برای بار دوم از این کارخانه تهیه فرموده است . دلیل خرید ایشان هم بادوام بودن و کارایی و کیفیت بدنه دستگاه عنوان شده است .

هیتر ایستاده سوپر آرارات در پاکدشت – شهرک گلخانه ای گلفام

فیلم درحال پخش گلخانه آقای مدرسی را مشاهده می فرمایید . هیتر های نصب شده در این گلخانه از نوع سوپر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد . هیتر سوپر آرارات نسل جدید و ارتقاء یافته نوع قبلی خود ، آرارات می باشد . آقای مدرسی علت خرید این گرماسازها را بازدهی بالای این دستگاه عنوان نموده اند .

هیتر سوپر آرارات در شهرهای اطراف تهران

هیترها و گرماسازهای سوپر آرارات  کم مصرفترین هیترهای ساخت ایران می باشد . گرماسازهای سوپر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی می باشند .هیتر های ساخت گروه صنعتی اسکندری از سیستم ایمنی چهارلایه برخودار می باشد که امنیت گلخانه های شما را تضمین می نماید. فیلم زیر هیترهای سوپر آرارات نصب شده در گلخانه آقای دارسی را نمایش میدهد.

نصب کوره هوای کم مصرف گلخانه در گلخانه های گلفام واقع در پاکدشت

هیترهای سوپر آرارات در گلخانه آقای غلامی واقع در شهرک گلخانه ای گلفام با موفقیت با نصب گردید . شهرک گلخانه ای گلفام از شهرک های بزرگ تولید انواع گل و گیاه در پاکدشت می باشد . هیترهای یاد شده در آذرماه سال 1395 در گلخانه آقای غلامی نصب گردیده اند . راندمان بالا و مصرف سوخت کم علت خرید آقای غلامی بود که توسط ایشان عنوان شد

نصب کوره هوای کم مصرف گلخانه در گلخانه های گلفام واقع در پاکدشت

 کوره هوای گرم کم مصرف آرارات ، اینبار در گلخانه آقای ملک زاده نصب شده و به ایشان تحویل داده شد .
 این گلخانه که از جمله پیشرفته ترین و مدرنترین گلخانه های شهرک گلخانه ای گلفام می باشد برای پرورش انواع گلهای زینتی و تزیینی طراحی گردیده است .نصب و راه اندازی این هیترها در نهم آبانماه سال 1395 انجام شد

نصب هیترهای گرمایشی آرارات ر سمنان – کارخانه لاستیک سازی پارمیدا

 هیترهای گرمایشی آرارات برای سومین بار متوالی در کارخانه لاستیک سازی پارمیدا واقع در شمنان نصب و راه اندازی شد . هیتر آرارات دارای استحکام بالایی در برابر فشار و ضربه می باشد که جهت مصارف صنعتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد . هیتر مذکور در آبانماه 1395 در این کارخانه نصب گردیده اند

نصب گرماساز آرارات در ماکو

نصب هیترهای کم مصرف آرارات گلخانه هیدروپونیک در گلفام

4 دستگاه هیتر کم مصرف آرارات در گلخانه هیدروپونیک در شهرک گلفام نصب و راه اندازی شد. مدیریت گلخانه مذکور پس از تحقیقات فراوان اقدام به خرید هیترهای ساخت گروه صنعتی اسکندری نموده است . هیتر آرارات ساخت گروه صنعتی اسکندری کم مصرف ترین و در عین حال پربازده ترین هیتر تولید ایران می باشد.

نصب هیترهای کم مصرف آرارات در شهرستان قم

هیترهای کم مصرف آرارات در کهکلویه و بویر احمد – یاسوج

انواع بخاری مسجدی

بخاری و هیتر گلخانه ای در سمنان

 

گرماسازهای مخصوص ورمی کمپوست

بخاری گلخانه ای آرارات در جلفا

بخاری گلخانه ای آرارات در نقده

هیترهای کم مصرف آرارت در مجتمع گلخانه ای جلفا

هیترهای آرارات نصب شده در سمنان

بخاری گلخانه ای سوپر پی اف در محلات

هیتر نصب شده در گلخانه خیار و گوجه

این بار هیتر های سوپر آرارات در گلخانه جناب آقای عباسی واقع در اسلام آباد غرب نصب شده است، این گرماسازها به منظور تامین گرمایش این واحد گلخانه ای نصب شده است که راندمانی معادل 90 درصد را ارائه میدهد.

هیتر نصب شده توسط گروه صنعتی اسکندری در روستای کولین برای گلخانه جناب آقای هاشمی