شماره های تماس

ارسال و بارگیری هیتر های سوپر آرارات به تهران پاکدشت

گروه صنعتی اسکندریی به عنوان یکی از برترین تولید کنندگاه سیستم های گرمایشی گلخانه و مرغداری در سطح ایران با بیش از ۲۴ سال تجربه در این زمینه برای چندمین بار متوالی هیترهای سوپر آرارات را به سفارش مشتری به مقصد تهران پاکدشت – شهرک گلخانه ای گلفام ارسال کرد.

هیتر های نصب شده در شهرک گلخانه ای گلفام

شهرک گلخانه ای گلفام یک شهرک بسیار بزرگ در پاکدشت تهران میباشد که حدود ۲۵۰ واحد گلخانه ای در آنجا مشغول فعالیت میباشند. گروه صنعتی اسکندری مفتخر است که توانسته هیترهای اکثر واحد های گلخانه ای گلفام را تامین نماید. دلیل استفاده این واحد های گلخانه ای از هیتر های سوپر آرارات رعایت استانداردهای گرمایشی ، دارای نشان استاندارد ملی ایران ، دارای ISO9001 برای مدیریت کیفیت ، راندمان ۹۰ درصدی به صورت کاملاً آتش درون (آتش خوار) ، مصرف کاملاً بهینه و ده ها مورد دیگر…

گارانتی هیترهای اسکندری

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش

علاوه بر موارد گفته شده گارانتی و خدمات فروش گروه صنعتی اسکندری نیز یکی از بزرگترین مراکز خدمات پس از فروش در سطح ایران میباشد. تمامی هیترهای تولیدی گروه صنعتی دارای ۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط میباشد که در صورت بروز هرگونه مشکل به صورت رایگان تعویض و یا تعمیر خواهد شد. علاوه بر این به دلیل اینکه اکثر هیترهای تولیدی ایران بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی به دلیل سوراخ شدن کوره معیوب میگردند گروه صنعتی اسکندری برای کوره های نصب شده بر روی هیترهای خود نیز گگارانتی مجزا به مدت ۵ سال را ارائه میدهد.

هیتر های سوپر آرارات به جهت گرماسازی سالن های گلخانه و پرورش قارچ و همچنین سالن های پرورش طیور بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد، هیتر های سوپر آرارات یکی از بهترین نوع های گرماساز در ایران میباشد.


گروه صنعتی اسکندری یکی از بزرگترین تولید کنندگان هیترهای صنعتی در ایران


هیتر های اسکندری
ارسال هیتر به تهران
هیتر ارسال و بارگیری هیتر های سوپر آرارات به تهران پاکدشت

به جهت خرید هیتر سوپر آرارات مخصوص گلخانه شما میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.


نویسنده مطلب کریمی