شماره های تماس

هیتر های سفارشی گروه صنعتی اسکندری

هیتر | استفاده از هیترها و کوره های هوای گرم در سالن های سرپوشیده ماننده مرغداری ها ، گلخانه ها ، سالن های پرورش قارچ و… یک امر کاملاً عادی میباشد که بیشتر از جت هیترها و گرماسازهای آتش درون برای گرمایش این نوع سالن ها استفاده میشود. و این موارد بسته به نوع سالن متفاوت میباشد به طور مثال در سالن های گلخانه بیشتر از هیترهای آتش خوار (آتش درون) استفاده میشود و در سالن های پرورش طیور بیشتر جت هیترها مورد استفاده قرار میگیرد که هر یک دلایلی دارند.

هیترهای آتش درون و محیط های قابل استفاده

کوره های هوای گرم آتش درون طبق استانداردهای تولید هوای گرم پاک طراحی و تولید میشود به این صورت که آتش درون کوره و لوله ها حرکت مینماید و فن تعبیه شده گرمای حاصل از لوله ها را به داخل سالن هدایت مینماید، به این صورت گرمای حاصله به داخل سالن و دودهای حاصل از احتراق از طریق اگزوز به بیرون منتقل میشود. با این طراحی میتوانیم بگوییم به راحتی هوای گرم و کاملاً پاکیزه به دور از هرگونه دودی به داخل سالن توسط فن ها پمپاژ میگردد.

جت هیترها و محیط های قابل استفاده

جت هیترها نیز بیشتر در مرغداریها مورد استفاده قرار میگرند زیرا تهویه مرغداری ها به دلیل وجود گازهای خطرناک داعماً در حالت روشن میباشد، هیترهای موشکی (جت هیترها) به نوعی طراحی شده اند که گرما را همراه با دودهای حاصله توسط فن به داخل سالن هدایت مینماید. در مرغداری ها به دلیل وجود سیستم تهویه بسیار قوی استفاده از هیتر جت ها مرسوم میباشد.

سازندگان هیترهای صنعتی

انواع هیترهای صنعتی

انواع هیترهای صنعتی

در بین سازندگان ایرانی گروه صنعتی اسکندری یکی از چند کارخانه سازنده هیترهای صنعتی میباشد که تمامی استانداردهای گرمایشی اعم از میزان راندمان ، بهینه سازی مصرف سوخت ، ایمنی چند لایه و… را در ساخت هیترهای خود اعمال میدارد، گروه صنعتی اسکندری هیترهای خود را با عنوان های تجاری سری پی اف ، سری آرارات ، سری سوپر پی اف ، سری سوپر آرارات و جت هیترهای اسکندری ارائه مینماید. تمامی هیترهای تولیدی این واحد صنعتی دارای نشان استاندارد ملی و همچنین ISO9001 به جهت مدیریت کنترل کیفیت میباشد. علاوه بر این لوازم مورد استفاده در ساخت هیترهای EIG از بهترین قطعات انتخاب شده اند از جمله این قطعات میتوانیم به فن های دمنده ، مشعل ایران رادیاتور ، تابلو کنترل طرح ریتال اسپانیا و… اشاره نماییم.

ساخت هیترهای سفارشی

گروه صنعتی اسکندری بدون شک یکی از برترین سازندگان هیترهای گرماساز در ایران میباشد که با بیش از ۲۴ سال تجربه در این زمینه و بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران توانسته رضایت شما عزیزان را تامین نماید، گروه صنعتی اسکندری علاوه بر هیترهای تولیدی خود هیتر های سفارشی را نیز طراحی و تولید مینماید، بخش تحقیق و توسعه و طراحی این واحد تولیدی با اطلاعات دقیق هیترهای سفارشی شما عزیزان را بسته به نوع کارایی و البته محل مورد استفاده طراحی و تولید مینمایند.

 به طور مثال یکی از گرماسازهای سفارشی ساخته شده توسط EIG که در زیر مشاهده میفرمایید به صورت آتش درون و البته برای کارکرد در محیط باز طراحی و تولید شده است که میبایست از حرارت بسیار بالایی برخوردار باشد تا بتواند در محیط باز گرمای مورد نیاز را تامین نماید.  در ساخت این هیتر از بهترین قطعات استفاده شده است تا نهایت قدرت را بتواند به ارمغان آورد. در زیر ویدئویی از این هیتر گرماساز آماده شده است که میتوانید مشاهده فرمایید.

محل استفاده هیترهای سفارشی

محل استفاده هیترهای سفارشی

محل استفاده هیترهای سفارشی

شایان ذکر است که این هیتر مخصوص استفاده در باغچه سرباز لیمو طراحی شده است که به صورت کانال کشی به زیر درختان لیمو در دمای زیر صفر گرمادهی خواهد کرد. این هیتر مخصوص استفاده در محیط های سرباز طراحی شده است. البته از این هیتر برای مصارف دیگری مانند خشک کن کارخانه قند ، خشک کن رشته ، تامین گرمایش سالن های کارخانجات ، تامین گرمایش گلخانه ها و… نیز استفاده میشود. این هیتر به سفارشی دارای ۳۲۰٫۰۰۰ قدرت هوادهی و گرمایشی بوده و امکان گرماسازی ۸۰۰۰ متر مکعب در ساعت را دارا میباشد ، این گرماساز به راحتی میتواند ۱۰۰۰ متر مربع با ارتفاع ۳ الی ۴ متر را پوشش دهد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی کوره های هوای گرم تولیدی توسط گروه صنعتی اسکندری از جمله هیترهای صنعتی و هیترهای سفارشی دارای ۲ سال گارانتی بی قید و شرط و ۵ سال گارانتی مجزا برای کوره هیتر و همچنین ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشند که به نوعی کارکرد دقیق هیتر را تضمین مینماید. لازم به ذکر است که گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.


گروه صنعتی اسکندری یکی از برترین سازندگان هیترهای صنعتی در سطح ایران و خاور میانه


به جهت سفارش و یا خرید هیترهای صنعتی میتوانید با گروه صنعتی اسکندری از طریق شماره تماس های ثبت شده در قسمت تماس با ما اقدام نمایید.


نویسنده مطلب کریمی