۱۸ آبان ۱۳۹۸
نظر %

لیست قیمت هیتر

هیتر ها از مهمترین ابزارهای صنعتی به منظور تامین گرما هستند که به صورت گسترده ای در مرغداری ها و مراکز پرورش طیور ، در گلخانه ها ، مراکز صنعتی و نیمه صنعتی ، کارگاهها ، مساجد و … مورد استفاده قرار میگیرند .

از مهمترین نکات در انتخاب یک هیتر مناسب توجه به انتخاب سیستم هیتر با توجه به نوع فعالیت است که بسیار می تواند در افزایش راندمان کار دستگاه مهم باشد . گروه صنعتی اسکندری به عنوان یکی از قدیمیترین تولید کنندگان انواع هیتر ها ، از هیتر های ایستاده تا چت هیتر ها و هیتر های خانگی تمام تلاش خود را معتوف به تولید هیترها برای استفاده ی مختلف کرده است تا کاربران بال دستی بازتر به انتخاب دستگاه متناسب با فعالیت خود اقدام نمایند . 

تاریخ اپدیت آخرین لیست قیمت : ۱۳۹۸٫۰۸٫۱۸

قیمت هیتر گلخانه | هیتر کارگاهی | هیتر مرغداری

نام هیتر قدرت هیتر قیمت تصویر
هیتر آرارات ۲۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری ۱۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
هیتر SUPER ARARAT  ۲۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری ۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰۰ تومان
هیتر حرارتی PF110000 ۱۱۰۰۰۰ هزار کیلو کالری ۶٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
هیتر حرارتی PF220000 ۲۲۰۰۰۰ هزار کیلو کالری ۷٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
هیتر SUPER PF ۲۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری ناموجود
هیتر New Ajax ۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری ۵٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
هیتر برقی صنعتی EH0150 ناموجود

قیمت جت هیتر | قیمت هیتر موشکی | قیمت جت هیتر مرغداری

نام جت هیتر قدرت هیتر قیمت  تصویر
جت هیتر ۱۵ هزار کیلوکالری ۱۵ هزار کیلوکالری ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان
جت هیتر ۳۰ هزار کیلوکالری ۳۰ هزار کیلوکالری ۱٫۹۵۰٫۰۰۰ تومان
جت هیتر ۵۰ هزار کیلوکالری ۵۰ هزار کیلوکالری از ۳٫۳۰۰٫۰۰۰ تا ۴٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
جت هیتر ۹۰ هزار کیلوکالری ۹۰ هزار کیلوکالری ۴٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان
جت هیتر ۱۰۰ هزار کیلوکالری ۱۰۰ هزار کیلوکالری از ۵٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۵٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان
جت هیتر برقی ۱۵ کیلووات ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت هیتر کوچک | هیتر خانگی | هیتر تابشی

نام هیتر قدرت هیتر قیمت  تصویر
هیتر برقی فن دار خانگی ۳ کیلووات ۹۹۰٫۰۰۰ تومان
بخاری تابشی آزتک ۲٫۸ کیلووات ۹۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت مهپاش | قیمت مه ساز استیل 

نام مهپاش قدرت رطوبت سازی قیمت تصویر
مه پاش و رطوبت ساز ۸۰۰۰ ۱٫۹۵۰٫۰۰۰ تومان
مه پاش و رطوبت ساز ۱۶۰۰۰ ۲٫۸۵۰٫۰۰۰ تومان

کاربرد  هیتر

هیتر صنعتی از جمله دستگاه های گرمایشی هستند که در مکان های مختلف مانند کارخانجات ، کارگاه ها ، مرغداری ها ، سالن های پرورش طیور و قارچ و گلخانه ها به کار گرفته می شوند. از هیترها به عنوان بخاری های صنعتی نیز نام برده می شود.

یکی از موارد ابهام بسیاری از خریداران هیترهای صنعتی که تجربه کافی در این زمینه را ندارند ، نحوه قیمت گذاری این دستگاه ها است. در خرید هیترها باید توجه کنید که عوامل مختلفی مانند کیفیت ، قطعات ساخت ، برند دستگاه و خدماتی نظیر گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش بر روی قیمت هیترها تاثیر می گذارند.

تاثیر کیفیت بر قیمت هیتر

کاملا منطقی است کیفیت با قیمت رابطه مستقیم داشته باشد. انتظار نداشته باشید که دستگاهی قیمت بسیار پایینی داشته باشد اما در عین حال جزء باکیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار باشد. افزایش کیفیت هیترها به دلیل قطعات به کار رفته ، شیوه مونتاژ ، کنترل کیفی و سایر فاکتورها است که هزینه بر می باشد و بهای تمام شده کالای تولید شده را افزایش می دهد.

هیتر با کیفیت

تاثیر قطعات بر قیمت هیتر

قطعات به کار رفته در دستگاه و کیفیت و قیمت آن ها بر روی بهای تمام شده هیتر و قیمت فروش آن در بازار تاثیر می گذارند. در ساخت هیترهای گروه صنعتی اسکندری از قطعات برندهای معتبری همچون مشعل ایران رادیاتور و فن های دمنده استفاده شده است. این قطعات از باکیفیت ترین قطعات صنعتی ساخت ایران می باشند.

برند هیتر

هیترهای گروه صنعتی اسکندری برند هیتری با برندهای آرارات ، سوپر آرارات ، پی اف و سوپر پی اف تولید و به بازار عرضه می شوند. گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال سابقه تولید انواع دستگاه های گرمایشی تولید کننده برتر شمال غرب کشور در سال ۹۵ و یکی از خوشنام ترین برندهای تولید کننده انواع هیتر در ایران است.

با توجه به سابقه تولید و معتبر بودن این برند ، هیترهای این گروه صنعتی با تفاوت قیمت بیشتری نسبت به هیترهای سایر کارخانه ها به فروش می رسند.

برند هیتر

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت هیتر است. هیترها و بخاری های صنعتی گروه صنعتی اسکندری با دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر به شما مشتریان گرامی عرضه می شوند. در صورت خرابی دستگاه یا به وجود آمدن مشکل به راحتی خواهید توانست قطعات سالم مورد نیاز را از کارخانه سازنده تهیه کنید.

جمع بندی

عوامل مختلفی بر قیمت تمام شده هیتر موثر هست از جمله گارانتی ، خدمات پس از فروش ، برند و ….


نویسنده مطلب کریمی