شماره های تماس
۱۸ آبان ۱۳۹۸
نظر %

لیست قیمت هیتر

هیتر ها از مهمترین ابزارهای صنعتی به منظور تامین گرما هستند که به صورت گسترده ای در مرغداری ها و مراکز پرورش طیور ، در گلخانه ها ، مراکز صنعتی و نیمه صنعتی ، کارگاهها ، مساجد و … مورد استفاده قرار میگیرند .

از مهمترین نکات در انتخاب یک هیتر مناسب توجه به انتخاب سیستم هیتر با توجه به نوع فعالیت است که بسیار می تواند در افزایش راندمان کار دستگاه مهم باشد . گروه صنعتی اسکندری به عنوان یکی از قدیمیترین تولید کنندگان انواع هیتر ها ، از هیتر های ایستاده تا چت هیتر ها و هیتر های خانگی تمام تلاش خود را معتوف به تولید هیترها برای استفاده ی مختلف کرده است تا کاربران بال دستی بازتر به انتخاب دستگاه متناسب با فعالیت خود اقدام نمایند . 

قیمت هیتر گلخانه | هیتر کارگاهی | هیتر مرغداری

نام هیتر قدرت هیتر قیمت تصویر
هیتر آرارات ۲۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری تماس بگیرید
هیتر SUPER ARARAT  ۲۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری تماس بگیرید
هیتر حرارتی PF110000 ۱۱۰۰۰۰ هزار کیلو کالری تماس بگیرید
هیتر حرارتی PF220000 ۲۲۰۰۰۰ هزار کیلو کالری تماس بگیرید
هیتر SUPER PF ۲۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری تماس بگیرید
هیتر New Ajax ۵۰۰۰۰ هزار کیلو کالری تماس بگیرید
هیتر برقی صنعتی EH0150 تماس بگیرید

قیمت جت هیتر | قیمت هیتر موشکی | قیمت جت هیتر مرغداری

نام جت هیتر قدرت هیتر قیمت  تصویر
جت هیتر ۱۵ هزار کیلوکالری ۱۵ هزار کیلوکالری تماس بگیرید
جت هیتر ۳۰ هزار کیلوکالری ۳۰ هزار کیلوکالری تماس بگیرید
جت هیتر ۵۰ هزار کیلوکالری ۵۰ هزار کیلوکالری تماس بگیرید
جت هیتر ۹۰ هزار کیلوکالری ۹۰ هزار کیلوکالری تماس بگیرید
جت هیتر ۱۰۰ هزار کیلوکالری ۱۰۰ هزار کیلوکالری تماس بگیرید
جت هیتر برقی ۱۵ کیلووات تماس بگیرید

قیمت هیتر کوچک | هیتر خانگی | هیتر تابشی

نام هیتر قدرت هیتر قیمت  تصویر
هیتر برقی فن دار خانگی ۳ کیلووات تماس بگیرید
بخاری تابشی آزتک ۲٫۸ کیلووات تماس بگیرید

قیمت مهپاش | قیمت مه ساز استیل 

نام مهپاش قدرت رطوبت سازی قیمت تصویر
مه پاش و رطوبت ساز ۸۰۰۰ تماس بگیرید
مه پاش و رطوبت ساز ۱۶۰۰۰ تماس بگیرید

کاربرد  هیتر

هیتر صنعتی از جمله دستگاه های گرمایشی هستند که در مکان های مختلف مانند کارخانجات ، کارگاه ها ، مرغداری ها ، سالن های پرورش طیور و قارچ و گلخانه ها به کار گرفته می شوند. از هیترها به عنوان بخاری های صنعتی نیز نام برده می شود.

یکی از موارد ابهام بسیاری از خریداران هیترهای صنعتی که تجربه کافی در این زمینه را ندارند ، نحوه قیمت گذاری این دستگاه ها است. در خرید هیترها باید توجه کنید که عوامل مختلفی مانند کیفیت ، قطعات ساخت ، برند دستگاه و خدماتی نظیر گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش بر روی قیمت هیترها تاثیر می گذارند.

تاثیر کیفیت بر قیمت هیتر

کاملا منطقی است کیفیت با قیمت رابطه مستقیم داشته باشد. انتظار نداشته باشید که دستگاهی قیمت بسیار پایینی داشته باشد اما در عین حال جزء باکیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار باشد. افزایش کیفیت هیترها به دلیل قطعات به کار رفته ، شیوه مونتاژ ، کنترل کیفی و سایر فاکتورها است که هزینه بر می باشد و بهای تمام شده کالای تولید شده را افزایش می دهد.

هیتر با کیفیت

تاثیر قطعات بر قیمت هیتر

قطعات به کار رفته در دستگاه و کیفیت و قیمت آن ها بر روی بهای تمام شده هیتر و قیمت فروش آن در بازار تاثیر می گذارند. در ساخت هیترهای گروه صنعتی اسکندری از قطعات برندهای معتبری همچون مشعل ایران رادیاتور و فن های دمنده استفاده شده است. این قطعات از باکیفیت ترین قطعات صنعتی ساخت ایران می باشند.

برند هیتر

هیترهای گروه صنعتی اسکندری برند هیتری با برندهای آرارات ، سوپر آرارات ، پی اف و سوپر پی اف تولید و به بازار عرضه می شوند. گروه صنعتی اسکندری با ۲۵ سال سابقه تولید انواع دستگاه های گرمایشی تولید کننده برتر شمال غرب کشور در سال ۹۵ و یکی از خوشنام ترین برندهای تولید کننده انواع هیتر در ایران است.

با توجه به سابقه تولید و معتبر بودن این برند ، هیترهای این گروه صنعتی با تفاوت قیمت بیشتری نسبت به هیترهای سایر کارخانه ها به فروش می رسند.

برند هیتر

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت هیتر است. هیترها و بخاری های صنعتی گروه صنعتی اسکندری با دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر به شما مشتریان گرامی عرضه می شوند. در صورت خرابی دستگاه یا به وجود آمدن مشکل به راحتی خواهید توانست قطعات سالم مورد نیاز را از کارخانه سازنده تهیه کنید.

جمع بندی

عوامل مختلفی بر قیمت تمام شده هیتر موثر هست از جمله گارانتی ، خدمات پس از فروش ، برند و ….


نویسنده مطلب کریمی