پرسش های متداول

سوالات متداول

چگونه میتوانم از شما بخاری های صنعتی تهیه کنم؟

برای این کار کافیست تا با واحد فروش کارخانه تماس حاصل فرمایید همکاران ما در بخش فروش ضمن بررسی شرایط محیطی و بودجه شما بهترین پیشنهاد ممکن را به شما خواهند کرد و شما میتوانید کل مبلغ سفارش خود را به جز اندکی که به عنوان بیانه دریافت میشود هنگام دریافت کالا پرداخت نمایید.

چگونه میتوانم به شما اطمینان کنم؟

گروه صنعتی اسکندری یک کارخانه تولیدی با بیش از ۲۵ سال سابقه بوده و دارای حجم سرمایه قابل توجه و صد البته دفاتر و کارگاه های مختلف میباشد .

محل دقیق کارخانه شما کجاست؟

کارخانه اصلی گروه صنعتی اسکندری در آذربایجان غربی ارومیه شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوار پلاک های ۱۱ و ۱۹ و ۲۰ قرار گرفته است. دفتر مرکزی این کارخانه نیز در ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا بعد از ورودی خیابان المهدی جنب تراشکاری اسکندری واقع است البته این کارخانه نمایندگی های در تهران و سایر شهرستان ها نیز دارا میباشد.

محصولات گروه صنعتی اسکندری چیست؟

گروه صنعتی اسکندری دارای محصولات متفاوتی است که در این وب سایت بیشتر به معرفی محصولات گرمایشی این کارخانه پرداخته شده است.

گروه صنعتی اسکندری از کدام ارگان های دولتی دارای مجوز میباشد؟

گروه صنعتی اسکندری دارای جواز تاسیس از وزارت صنعت معدن و تجارت ، پروانه کسب از اتحادیه صنفی و البته نماد اعتماد از اداره بازرگانی میباشد. وهم زیر نظر اداره صنایع و هم زیر نظر امور صنفی کشور قرار داردو مستقیما زیر نظر تامین اجتماعی اداره میگردد.

مدیریت گروه صنعتی اسکندری با چه کسی بوده و اکنون بر عهده چه شخصی است؟

گروه صنعتی اسکندری یک کارخانه با مدیریت خانوادگی می باشد و از سال ۱۳۷۲ توسط جواد اسکندری تاسیس گردیده است و رشدی فزاینده را در طول این سه دهه تجربه کرده است مدیریت عامل این مجتمع از اردیبهشت ۱۳۸۵ به رضا اسکندری تعلق گرفت و ایشان تا سال ۱۳۹۳ پست ریاست هیات مدیره و مدیریت عامل را بر عهده داشتند در طی این هشت سال حجم تولیدات و سرمایه کارخانه افزایش ۱۱ برابری را تجربه کرد در دی ماه ۱۳۹۳ با استعفای ایشان موافقت گردید و مجددا بعد از هقت سال آقای جواد اسکندری به عنوان رئیس هیت مدیره و مدیرعامل انتخاب گردیند. یک سال بعد از این انتصاب گروه صنعتی اسکندری به عنوان واحد نمونه صنعتی آذربایجان غربی انتخاب گردید و دو سال بعد از این انتصاب با معرفی ۴ محصول جدید حجم تولیدات کارخانه به دوبرابر سال ۱۳۹۳ رسید.

حمل محصولات چگونه صورت میگیرد؟

برای خرید های جزئی هزینه حمل بر عهده خریدار است ولی با توجه به حجم بالای ارسال کالا هزینه حمل بسیار بسیار پایین است و ارسال برای سرتاسر کشور صورت میگیرد ولی برای خرید های با تعداد متوسط و متوسط به بالا حمل بصورت رایگان و توسط کامیون های کارخانه تا محل شما انجام میگیرد.

مبلغ کالا ها به چه شکلی پرداخت میگردد؟

برای تمامی پرداخت های شما فاکتور رسمی ممهور به مهر کارخانه جات ماشین سازی اسکندری صادر میگردد و تمامی فاکتور ها رسمی و ثبت شده در اداره امور مالیاتی و اداره بازرگانی میباشند. معمولا ۲۰ تا ۳۰ درصد هر فاکتور هنگام سفارش و الباقی بصورت نقدی هنگام تحویل پرداخت میگردد.

چگونه میتوانم پاسخ سایر سوالاتی را که دارم از شما بگیرم؟

برای مشاوره و راهنمای و پاسخ گویی به هر نوع پرسش فقط کافیست در قسمت بالای سایت کلیک کرده و با واحد فروش تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما با کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

کدام هیتر و با چه ظرفیتی برای سالن من مناسب است؟

تمامی کارشناسان فروش گروه صنعتی اسکندری دارای تحصیلات پیش رفته و همچنین دارای تجربه کاری بالا در زمینه عمل تاسیسات می باشند و همچنین کلیه امور زیر نظر مدیر فروش با تجربه انجام میگیرد. فقط کافیست با گروه فروش کاارخانه تماس بگیرید و طول و عرض و ارتفاع محیط خود ، کاربری آن و موقعیت جغرافیایی آن بهترین پیشنهاد به شما ارائه میگردد.