شماره های تماس
۱۱ آذر ۱۳۹۶
یک نظر

گرمایش گلخانه گوجه

گرمایش گلخانه گوجه | برای هر گلخانه ای یک سیستم گرمایشی مورد نیاز است ، برخی از افراد معتقد بر اینند که میتوان از جت هیتر ها برای تامین گرمایش گلخانه استفاده نمود و برخی ها بر این اعتقاد هستند که میبایست از بخاری های آتش درون یا آتش خوار به جهت گرمایش گلخانه استفاده نمود.  شاید برای شما هم سوال باشد که آیا برای گرمایش گلخانه گوجه این دو فرقی هم میکنند؟

در جواب باید بگوییم بله این دو کاملاً با هم متفاوت هستند ، هیتر جت ها از لحاظ راندمان خروجی ۱۰۰ درصدی را ارئه میدهند اما بخاری های آتش درون راندمانی معادل ۸۵ تا ۹۰ درصد ارائه میدهند. حال اینکه بخاری های موشکی خود دو نوع هستند بخاری موشکی دودکش دار و بخاری موشکی بدون دودکش ، اکثر افراد به دلیل ارزان بودن هیترهای موشکی دودکش دار از آنها در گلخانه برای گرمایش گلخانه خود استفاده مینمایند.

افرادی که این هیترها را خریداری مینمایند ، باید توجه داشته باشند که گلخانه گوجه بسیار به وجود دی اکسید کربن حساس است آن را در گلخانه خود به کار میبرند اما در نتیجه شاهد وجود مشکلاتی مانند زودرسی یا دیر رسی و یا زرد بودن گوجه خود میشوند.

پیشنهاد استفاده از هیتر مناسب برای گرمایش گلخانه گوجه

به جهت تامین گرمایش گلخانه گوجه بهترین گزینه استفاده از هیترهای آتش دورن یا آتش خوار میباشند، این هیترها هوای گرمی بدور از هرگونه دود یا دی اکسید کربنی را به سالن شما انتقال میدهند. از این رو استفاده از این نوع هیترها در سالن های گلخانه برای تامین گرمایش توصیه میگردد. نام دیگری که برای بخاری های فن دار آتش درون به کار میرود بخاری مخصوص گلخانه میباشد.

بزرگترین تولید کننده ببخاری فن دار آتش درون (مخصوص گلخانه)

یکی از بزرگترین تولید کنندگان بخاری گلخانه در سطح ایران گروه صنعتی اسکندری میباشد که بسیاری از گلخانه های کشور را با هیتر های خود پوشش داده است. از جمله بخاری های گلخانه میتوانیم به سوپر آرارات اشاره نماییم. البته لازم به ذکر است که هیتر مذکور دارای ۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بخاری گلخانه اسکندری میتوانید به فروشگاه آنلاین هیترهای گرمایشی گلخانه و مرغداری مراجعه فرمایید.


نویسنده مطلب کریمی
  • بسیار عالی بود واقعاً مرسی