شماره های تماس

گرمایش گلخانه با جت هیتر

گرمایش گلخانه امروزه یکی از مبحث های اصلی در زمینه گلخانه میباشد. بسیاری از افراد برای تامین گرمایش گلخانه از جت هیتر استفاده مینمایند که به صورت تخصصی بخواهیم بگوییم کار درستی نیست ، زیرا گل ها بسیار حساسند و در صورت قرارگیری در معرض دی اکسید کربن با مشکل مواجه میگردند.

افرادی که از هیتر جت به عنوان سیستم گرمایشی گلخانه استفاده مینمایند بر این عقیده هستند که گلها روز ها اکسیژن تولید مینمایند و شب ها دی اکسید کربن مصرف مینمایند حال اگر دی اکسید کربنی برای استفاده گل ها در سالن گلخانه نباشد مرگ گلها فرا میرسد، بنابراین این افراد از جت هیتر در گلخانه برای تامین گرمایش گلخانه استفاده می نمایند تا هم گرمای مورد نیاز را تامین نمایند و هم دی اکسید کربن مورد نیاز گل ها را تولید نمایند.

جت هیترهای استاندارد

جت هیترهای استاندارد میبایست بر اساس استاندارد های گرمایشی طراحی و تولید گردد ، گروه صنعتی اسکندری از جمله تولید کنندگان معروف در زمینه هیترهای گرمایشی و سیستم های گرمایش گلخانه میباشد ، جت هیترهای گروه صنعتی اسکندری دارای نشان ISO9001 میباشند که به نوعی کیفیت هیتر را تضمین مینماید.  هیترهای گرمایشی ساخت گروه صنعتی اسکندری دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

برای خرید هیترهای گرمایشی میتوانید به فروشگاه آنلاین گرماسازهای اسکندری مراجعه فرمایید.

 


نویسنده مطلب کریمی