شماره های تماس
۱۸ مهر ۱۳۹۶
نظر %

کوره هوای گرم چیست؟

کوره هوای گرم | به طور کلی به هیترهای صنعتی که در ابعاد بسیار بزرگتری نسبت به هیترهای معمولی تولید میشوند کوره هوای گرم گفته میشود. کوره های هوای گرم به چند نوع تقسیم میگردند که عبارتند از کوره ی هوای گرم گلخانه ، کوره هوای گرم مرغداری ، کوره هوای گرم سالن مرغداری و…

کوره هوای گرم برای گلخانه ها و مرغداری ها از استانداردهای مختلفی پیروی میکند به طور مثال در گلخانه ها به دلیل نیاز به هوای پاک میبایست کوره های هوای گرم تعبیه شده از نوع هیترهای آتش درون یا آتش خوار باشند. در مرغداری ها نیز کوره های هوای گرم بنا به نیاز آنجا طراحی میگردد به طور مثال با توجه سیرکولاسیون بسیار بالای سالن های مرغداری میبایست از کوره های هوای گرمی استفاده شود که از راندمان بسیار بالایی برخوردار باشند به همین دلیل توصیه میشود برای مرغداری ها و سالن های پرورش طیور از جت هیترها استفاده شود.

تفاوت مابین بخاری و کوره هوای گرم

اگر بخواهیم تفاوت های مابین بخاری معمولی و کوره هوای گرم را بیان کنیم میتوانیم این گونه بگوییم که بخاری های گرمایشی معمولی از گرمایش بسیار کمی برخوردارند که مناسب برای منازل میباشند اما کوره های هوای گرم به این صورت تعبیه شده اند که آتش درون کوره آنها میسورد و سپس گرما توسط فن های دمنده به سمت خروجی با فشار پرتاب میگردد که این نوع کوره های هوای گرم از حجم هوادهی بسیار بالایی نیز برخوردارند.

تولید کنندگان کوره های هوای گرم

انواع هیترهای صنعتی

انواع هیترهای صنعتی

در ایران بسیاری از شرکت ها و کارخانه جات به تولید کوره های هوای گرم مشغولند که اکثراً با مشکلاتی مانند راندمان کم ، مصرف زیاد ، سوراخ شدن کوره و یا حتی صعف در گارانتی و خدمات پس از فروش موجه اند اما گروه صنعتی اسکندری به عنوان یکی از پرچمداران تولید کوره های هوای گرم در ایران با بیش از ۲۴ سال تجربه در این زمینه و همچنین ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران توانسته به صورت دائم آماده خدمات رسانی به شما عزیزان باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از اصلی ترین مواردی میباشد که کیفیت یک کوره ی هوای گرم را مشخص مینماید. تمامی کوره های هوای گرم تولیدی گروه صنعتی اسکندری دارای ۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط برای قطعات دستگاه و همچنین ۵ سال گارانتی مجزا مختص کوره میباشند.


گروه صنعتی اسکندری یکی از پیشگامان در صنعتی ساخت کوره های هوای گرم


به جهت خرید کوره هوای گرم برای گلخانه و مرغداری های خود میتوانید به فروشگاه هیتر ها و کوره های هوای گرم گروه صنعتی اسکندری مراجعه فرمایید.

نمونه کوره هوای گرم نصب شده در گلخانه

در این قسمت ویدئو یکی از گلخانه هایی که از کوره های هوای گرم گروه صنعتی اسکندری به جهت تامین گرمایش گلخانه استفاده کرده است را مشاهده میفرمایید . برای مشاهده تمامی ویدئو ها نیز میتوانید به قسمت کوره های هوای گرم نصب شده توسط گروه صنعتی اسکندری مراجعه فرمایید.


نویسنده مطلب کریمی