شماره های تماس

هیتر گلخانه ای در آمل – ارسال شش دستگاه هیتر پی اف به شهرستان آمل

فروش هیتر گلخانه ای پی اف به آمل : هیتر های گلخانه ای و مرغداری بخش از بزرگی از تولیدات گروه صنعتی اسکندری را شامل میشوند.انواع بخاری گلخانه و مرغداری در گروه صنعتی اسکندری تولید میشود هیتر های پی اف که در دو قدرت ۱۱۰٫۰۰۰  و  ۲۲۰٫۰۰۰ تولید می گردند از جمله این بخاری های صنعتی می باشند.

در آبان ماه ۹۵ شش دستگاه هیتر گلخانه ای پی اف در  سه مدل ۱۱۰٫۰۰۰ و سه مدل ۲۲۰٫۰۰۰ به شهرستان آمل ارسال گردید.این هیتر ها برای گلخانه ای در این شهرستان  آقای دروی ارسال گردیده است.

هیتر حرارتی و گرماساز PF 110.000 کیلو کالری یک گرماساز ایده آل برای استفاده در گلخانه و مرغداری ، سالن های پرورش قارچ و فضاهای صنعتی و ورزشی میباشد. این هیتر حرارتی و کوره هوای گرم دارای قیمتی بسیار مناسب در عین ایمنی بسیار بالا و کیفیتی رقابتی میباشد. استفاده از این گرماساز مخصوصا برای فضاهای کوچکتر توصیه میگردد .

این هیتر از نوع بخاری های صنعتی آتش درون ( گرماساز های غیر مستقیم ) بوده و از استاندارد های ایمنی بسیار بالا پیروی می نماید. همچنین این کوره هوای گرم مجهز به سیستم ایمنی چهار لایه و صد البته فن دمنده با راندمان بالا جهت پمپاژ گرمای مطبوع برای سرتاسر سالن میباشد.

در صورتی که شما دارای یک گلخانه یا مرغداری کوچک هستید و یا برای سالن پرورش بلدرچین ، کبک ، بوقلمون ، اردک و سایر طیور به دنبال یک سیستم گرمایشی مناسب هستید و یا اینکه برای تجهیز ورزشگاه ، یا کارگاه یا کارخانه خود دنبال یک بخاری فن دار ایمن میباشد هیتر حرارتی پی ای ۱۱۰٫۰۰۰ می تواند یک انتخاب ایده آل برای شما باشد. هیتر گرمایشی پی اف ۱۱۰٫۰۰۰ کیلو کالری در انواع گازی ، گازوئیلی و دوگانه سوز در گروه صنعتی اسکندری تولید و توزیع میگردد

هیتر-گلخانه-ای-در-آمل

هیتر-گلخانه-ای-در-آمل

هیتر-گلخانه

هیتر-گلخانه

ارسال-هیتر-های-گلخانه-ای-به-آمل


نویسنده مطلب کریمی