شماره های تماس

هیتر نصب شده در گلخانه خیار و گوجه

هیتر نصب شده در گلخانه خیار و گوجه | یکی از برترین هیترهای موجود در سطح ایران هیتر سوپر آرارات میباشد که از استاندارد های گرمایشی کاملی برخوردار بوده و از راندمان ۸۶ درصدی و همچنین مصرف کاملاً بهینه برخوردار است. گروه صنعتی اسکندری یکی از برترین سازندگان هیتر در سطح ایران میباشد که با بیش از ۲۴ سال تجربه در زمینه ساخت دستگاه های گرمایشی توانسته هیترهای مخصوص گلخانه را با نام تجاری سوپر آرارات ارائه دهد. 

 

هیتر های نصب شده در گلخانه ی آقای عباسی

هیتر نصب شده در گلخانه خیار و گوجه | این بار  هیتر های سوپر آرارات در گلخانه کشت گوجه و خیار به مدیریت جناب آقای عباسی واقع در اسلام آباد غرب به منظور تامین گرمایش این گلخانه تعبیه شده است. سفارش ۶ عدد هیتر برای این واحد گلخانه به صورت کاملاً اصولی نصب و تحویل داده شد. هیترهای سوپر آرارات مناسب برای نصب در انواع سالن های گلخانه و سالن های پرورش قارچ میباشد که به صورت آتش درون و مخصوص تامین گرمایش گلخانه طراحی شده است. 

 

گلخانه گوجه و خیار

گلخانه گوجه و خیار

هیتر سوپر آرارات

هیتر نصب شده در گلخانه خیار و گوجه | هیتر سوپر آرارات به دلیل ایمنی ۴ لایه خود به عنوان یکی از برترین هیترها در ایران شناخته شده است که با گارانتی ۲۴ ماهه بدون هیچ قید و شرطی فروخته میشود. در مدت این ۲۴ ماه هر مشکلی از جانب هیتر کاملاً به عهده شرکت خواهد بود و به رایگان تعمیر یا تعویض خواهد شد. علاوه بر این هیتر های سوپر آرارات دارای ۵ سال گارانتی مخصوص دیگ نیز میباشند که در صورت سوراخ شدن دیگ و یا هر مشکل دیگری به رایگان تعویض یا تعمیر خواهد شد.

 

ویدئویی در انتهای صنفحه قرار گرفته است که وضعیت هیترهای سوپر آرارات نصب شده در گلخانه پرورش گوجه و خیار جناب آقای عباسی به نمایش درآورده است.


گروه صنعتی اسکندری یکی از بزرگترین سازندگان هیتر در سراسر ایران


نویسنده مطلب کریمی