شماره های تماس
۲۷ دی ۱۳۹۵
بدون نظر

قیمت کوره هوای گرم

قیمت کوره هوای گرم | کوره هوای گرم نوعی گرماساز میباشد که بیشتر در گلخانه ها و مرغداری ها مورد استفاده قرار میگیرد، کوره هوای گرم نام های دیگری نیز دارد مانند هیتر ، گرماساز ، بخاری صنعتی ، بخاری فن دار و… که به منظور تولید هوای گرم در سالن هایی مانند گلخانه ها ، مرغداری ها ، سالن های پرورش قارچ ، سالن های کارگاهی و… استفاده میشود.

کوره هوای گرم بطور کلی به دو دسته اصلی تقسیم میشود، کوره هوای گرم با قابلیت تولید هوای پاک مانند کوره های هوای گرم آتش درون (آتش خوار) ، دسته دوم نیز جت هیترها میباشند که با نام کوره هوای گرم شناخته میشوند. فرق این دو در راندمان و البته در میزان دی اکسید کربنی میباشد که تولید میکنند، جت هیترها به دلیل دی اکسید کربن بالای تولیدی نمیتوانند در گلخانه ها قرار گیرند و بر عکس به دلیل تهویه بسیار بالا ددر مرغداری ها بهترین انتخاب برای سالن های پپرورش طیور میباشد..

انواع کوره هوای گرم

کوره هوای گرم آتش درون مانند هیترهای آرارات ، سوپر آرارات ، سوپر پی اف میباشند که تمامی دی اکسید کربن و دیگر دودهای حاصل از احتراق را به بیرون از دستگاه منتقل مینمایند و هوای گرم را با استفاده از فن های دمنده به داخل سالن پمپاژ مینمایند. این کوره های هوای گرم (سوپر آرارات) مناسب برای استفاده در انواع سالن های پرورش قارچ ، سالن های گلخانه و البته سالن های کارگاهی میباشد زیرا به هیچ عنوان هوای تولیدی توسط این کوره های هوای گرم حتی دارای ۱ درصد آلودگی نیز نمیباشد.

قیمت کوره هوای گرم بستگی به کیفیت و البته قطعات مورد استفاده در آن گرماساز دارد به طور مثال قیمت کوره هوای گرم سوپر آرارات حدود ۶ میلیون تومان میباشد که مخصوص استفاده در گلخانه ها طراحی شده است. گروه صنعتی اسکندری بعنوان یکی از پرچمداران تولید گرماسازهای مخصوص گلخانه و مرغداری کوره هوای گرم تولیدی خود را به چند نوع تقسیم کرده است که از دسته ها میتوانیم به هیترهای مخصوص گلخانه مانند آرارات ، سوپر آرارات ، سوپر پی اف ، پی اف ۲۲۰۰۰۰ ، پی اف ۱۱۰۰۰۰ و کوره هوای گرم مخصوص مرغداری مانند جت هیتر ۵۰۰۰۰ و جت هیتر۱۰۰۰۰ اشاره نماییم

البته این واحد تولیدی در کنار این هیترها ، کوره هوای گرم برقی را نیز تولید کرده است که در زیر میتوانید قیمت این کوره هوای گرم را نیز مشاهده فرمایید.

]

به جهت خرید کوره های هوای گرم صنعتی و خانگی میتوانید به فرشگاه کوره های هوای گرم اسکندری مراجعه فرمایید. 

قیمت کوره هوای گرم

 قیمت کوره هوای گرم سوپر آرارات

 ۶٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم سوپر پی اف

 ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم پی اف ۱۱۰۰۰۰

 ۲٫۷۵۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم پی اف ۲۲۰۰۰۰

 ۳٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم آرارات

 ۶٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم موشکی ۵۰۰۰۰

 ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم موشکی ۱۰۰۰۰۰

 ۲٫۶۵۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم موشکی برقی

 ۱٫۴۵۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم خانگی برقی

 ۳۸۰٫۰۰۰ تومان

 قیمت کوره هوای گرم سفارشی 

  تماس با واحد فروش

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به یخش هیترهای نصب شده مراجعه  فرمایید تا انواع کوره های هوای گرم نصب شده در گلخانه ها و مرغداری ها را مشاهده فرمایید. 


نویسنده مطلب کریمی
  • با سلام
    لطفاً کاتالوگ جت هیتر های برقی موشکی و خانگی را برایم ارسال نمایید

    • شماره تماس خودتون رو بفرمایید تا به بخش فروش انتقال بدم تماس بگیرن