قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی “www.هیتر.com”

قوانین و مقررات استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “www.هیتر.com” و سفارش کالا از این پایگاه به معنای توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد :- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

– فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” یک فروشگاه اینترنتی به مالکیت گروه صنعتی اسکندری می‌باشد که زیر نظر مستقیم این شرکت اقدام به فروش آنلاین تولیدات محصولات تولیدی توسط گروه صنعتی اسکندری می‌نماید.

– اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” توسط متخصصان شرکت فنی نوشته و توسط تیم فنی سایت بر روی فروشگاه قرار می‌گیرد. از این رو مشتری عزیز بایست در هنگام خرید به دقت مشخصات و بررسی‌های محصول را خوانده و به دستگاه آگاهی کامل داشته باشد. هرگونه نا آگاهی از مشخصات فنی و عمومی دستگاه بعد از خرید مورد پذیرش نمی‌باشد.لطفاً در هنگام خرید به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

– فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشی از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

– فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در ” www.هیتر.com ” شکل می‌گیرد، پذیرا نیست.

– وب سایت ” www.هیتر.com ” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شود و سایت ” www.هیتر.com ” تحت هیچ شرایطی مسوولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

– فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

– کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

– خدمات و محتویات سایت، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. برای این کار لطفاً با ما تماس بگیرید.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


ارتباط با کاربران

– تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت ” www.هیتر.com ” است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه یا تماس تلفنی از طرف آدرس‌های رسمی و شماره تماس‌های تأیید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم.

– فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” از سایت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی اسکندری می‌باشد.

– برای تماس با فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com “، فقط با شماره‌های درج شده در همین سایت تماس حاصل فرمایید.


فروش و تحویل سفارش

– مکان و زمان تحویل کالا در زمان سفارش توسط کارشناسان کارخانه هیتر اسکندری به اطلاع خریدار رسانده خواهد شد و فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در موعد مشخص، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

– فروشگاه ” www.هیتر.com ” تمام تلاش خود را می‌نماید که در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات خریداری شده توسط خریدار را ارسال نماید. در صورت وجود مشکلات ارسال و تولید مراتب به اطلاع خریدار رسیده و مدتی در تحویل کالا وقفه خواهد افتاد.

– ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

– سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

– مدت گارانتی و خدمات گارانتی به وضوح در سایت ” www.هیتر.com ” و همچنین بر روی برگ گارانتی کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.


شرایط برگشت کالا

– هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ” “و یا فکس “” به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. (خاطرنشان می‌سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری می‌گردد)

– در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند، کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

– خریدار به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه کالا برای خریدار ارسال نگردیده باشد.


مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی ” www.هیتر.com ” می‌باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است.۱۳۹۴ هجری خورشیدی

گروه صنعتی اسکندری
Eskandari Industrial Group – EIG