شماره های تماس

عوامل موثر در انتخاب بخاری برقی

چنانچه قصد خرید یک بخاری برقی برای تامین گرمایش اتاق خود در فصل سرما را دارید و در نظر دارید که یک هیتر برقی تهیه فرمایید بهتر است مطالبی که در این نوشته موجود میباشد را به دقت مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید بخاری برقی نمایید چراکه اکثر افرادی که برای گرمایش محل زندگی خود از بخاری الکتریکی استفاده مینمایند اکثراً بر این عقیده هستند که هزینه کمی را بر فرد متحمل میسازد اما این نظریه تا حدودی اشتباه میباشد.

در زیر نگاهی به عوامل که هزینه را در بخاری های برقی افزایش میدهد و سایر عواملی که ممکن است بخواهید در هنگام خرید بهترین بخاری برقی به خاطر بسپارید را ذکر کرده ایم.

آیا انتخاب یک بخاری برقی مناسب در میزان مصرف برق تاثیر گذار است؟

دو نوع بخاری برقی وجود دارد یک بخاری برقی ثابت و دیگر بخاری برقی قابل حمل ، هیترهای ثابت به صورت مرکزی امکان گرماسازی را برای کل ساختمان فراهم می آورند اما این در حالی است که هزینه بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت البته ناگفته نماند که شما میتوانید با استفاده از یک بخاری برقی قابل حمل براحتی فقط محلی که در آن قرار دارید را گرم نمایید و در عوض هزینه بسیار بسیار ناچیزی را بپردازید پس استفاده از بخاری برقی قابل حمل بسیار مناسب میباشد و امکان کاهش هزینه ها را فراهم می آورد.

نکته ای که در بالا گفته شد تاثیر بسیار زیادر در هزینه ها متقبل شده خواهد داشت که در اصل میتوانیم به عنوان مهمترین عامل نیز از آن یاد کنیم.

تنظیم ترموستات بخاری برقی

ترموستات بخاری برقیتان را میبایست به نوعی تنظیم نمایید که بتوانید گرما را در حد مجاز نگه دارید به این معنا که زمانیکه شما نیاز به گرمای بیش از حد ندارید ترموستات را به اندازه ای تنظیم نمایید که گرمای نسبی در محل حاکم گردد. به طور مثال اگر شما در اتاق نشیمن به تماشای تلوزیون خواهید نشست دیگر نیازی نیست تمامی منزل گرم شود پس ترموستات را در درجه پایینتری تنظیم نمایید و یک بخاری برقی قابل حمل را با خود به اتاق نشیمن ببرید. به این صورت منطقه ای که در آن حضور دارید کاملاً گرم و راحت خواهد بود و محلی که در ان حضور ندارید از رمای کمتری برخوردار خواهد بود.

بررسی محصول

قبل از خرید بخاری برقی بهتر است به بررسی در مورد آن بخاری بپردازید به طور مثال بهتر است تا میزان مصرف انرژی را در این بخاری و همچنین استاندارد های رعایت شده در هیتر برقی را نیز به دقت مطالعه فرمایید تا با خیالی راحت یک بخاری استاندارد را خریداری نمایید.

در برخی از بخاری های برقی این مورد برای رعایت حال مصرف کننده تعبیه شده که بخاری علاوه بر اینکه کار خود را انجام میدهد به صورت آرام و پیوسته مقداری بخار از خود بروز میدهد که برای نرم بودن هوای اتاق توسط پزشکان برای افراد سالم و همچنین افرادی که تنگی نفس دارند توصیه میگردد. این فقط یکی از مواردی بود که شما میتوانید در خرید هیتر به آنها دقت فرمایید. علاوه بر این فاکتورهای بسیار زیادی وجود دارد که شما میتوانید در هنگام خرید هیتر به آنها دقت فرمایید.

پیشنهاد ما برای خرید بخاری برقی

گروه صنعتی اسکندری یکی از واد کنندگان بخاری برقی قابل حمل در ایران میباشد که بهترین بخاری های برقی را با کیفیت بسیار بالا در ایران وارد مینماید. بخاری برقی aztech از برترین هیترهای موجود در سطح ایران میباشد که توانایی گرماسازی مکان هایی مانند منزل ، ادارات و.. را نیز دارا میباشد.


نویسنده مطلب کریمی