شماره های تماس
۳۰ مهر ۱۳۹۶
بدون نظر

آموزش ساخت بخاری فن دار دست ساز

آموزش ساخت بخاری فن دار دست ساز | بخاری های فن دار انواع مختلفی دارند مانند نمونه های صنعتی ، نمونه های خانگی و حتی نمونه های دست ساز که در اینجا ساخت بخاری فن دار دست ساز را آموزش خواهیم داد.  شایان ذکر است که بخاری های فن دار مانند هیترهای صنعتی آتش درون و جت هیترها نمونه های پیشرفته همین محصول میباشند که بیشتر در گلخانه ها و مرغداری ها مورد استفاده قرار میگیرد. گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۴ سال تجربه در زمینه ساخت هیترهای گرمایشی یکی از برترین سازندگان گرماساز های گلخانه ها ، مرغداری ها ، مراکز کارگاهی ، سالن های پرورش قارچ و… میباشد. 

در مورد فیلم نیز نیازی به توضیحات اضافی نیست و فقط کافی است تا طبق فیلم پیش بروید تا بتوانید یک بخاری فن دار دست ساز بسازید. 

برای خرید بخاری های خانگی و صنعتی میتوانید به فروشگاه هیترهای خانگی و صنعتی اسکندری مراجعه فرمایید.


نویسنده مطلب کریمی
 • سلام چند مشکل اساسی داره این طرح
  ۱: مصرف بالای لامپ های رشته ای
  ۲: احتمال آتش سوزی در هنگام اتمام باتری فن
  ۳: جدا بودن منبع تغذیه فن و مولد گرمایی

  بنظرم اگر از هیتر های رشته ای استفاده می کردید و با ترانس فن را به مولدگرمایی وصل میکردید خیلی جالب تر میشد البته با تعویض جنس بدنه از مقوا به جنس نسوز.

  • بله حرف شما کاملاً درست هست ، ما در این طرح فقط خواستیم با ارزان ترین قیمت یک بخاری فن دار بسازیم. اما شما هم طرحتون رو برای ما ارائه بدین حتماً بر روی سایت قرار میدیم. اگر مایل به این کار بودید لطفاً متن و عکس ها و یا ویدئو ها را به صورت کامل به ایمیل eskandari.group@gmail.com ارسال فرمایید.

 • سلام لطفا نحوه ساخت بخاری گازوئیلی فن داربرای گلخانه رو تو سایت بزارید.یه عکس دیدم ساخته بودن با مخزن ابگرمکن

  • با سلام
   بله حتماً سعی میکنیم نحوه ساخت بخاری فن دار گازوئیلی رو هم آموزش بدیم . در لیست برنامه ها قرار گرفت.