شماره های تماس

گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری موسوم به E.I.G بزرگترین سازنده به سال ۱۳۷۲ در ارومیه مرکز آذربایجان غربی تاسیس گردیده و رشدی پرشتاب را در طول نزدیک به سه دهه گذشته تجربه کرده است. از جمله مهمترین و حساس ترین تولیدات این کارخانه صنعتی هیترهای گرمایشی مخصوص تامین گرمایش گلخانه و مرغداری و سالن های پرورش قارچ و البته فضاهای صنعتی و ورزشی و فضاهای مانند تالار عروسی و رستوران و غیره میباشد.

این کارخانه از زمان تاسیس با توجه به مهندسی معکوس انواع کوره های هوای گرم ساخت کشور های اروپایی سعی در تولید کم مصرف ترین نوع گرماساز های صنعتی داشته است ولی بعد از سال ۱۳۸۹ و به دنبال هدفمندی یارانه ها و در واقع افزایش قیمت سوخت، تیراژ  محصولات این کارخانه با افزایش قابل توجهی رو به رو شد و با توجه میزان مصرف سوخت بسیار پایین تر هیتر های ساخت این کارخانه نسب به انواع مشابه موجود در بازار ، حجم تولید و فروش بخاری های کارگاهی این کارخانه با روند رشد تصاعدی رو به رو گردید.

مدیریت عامل این گروه و دارنده نماد اعتماد این وبسایت جناب آقای جواد اسکندری حبیب قشلاق از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و از تلاش گران عرصه تولید در کشور میباشد ایشان به عنوان مدیرعامل و سهام دار عمده مسئولیت کل کارخانه را برعهده دارند.

در حال حاضر انواع گرماساز های گازی و گازوئیلی و دو گانه سوز در بالاترین استاندارد ممکن در این واحد صنعتی تولید و به تمام نقاط کشور ارسال میگردد.

کارخانه گروه صنعتی اسکندری در سال ۱۳۸۵ به محل فعلی این کارخانه در شهرک صنعتی فاز دو توسعه اورمیه بلوار مهارت پلاک های ۱۱ و ۱۹ و۲۰   منتقل گردید و دفتر مرکزی فروش این گروه صنعتی نیز در طول ۲۵ سال گذشته در شهرستان ارومیه –  بزرگراه خاتم النبیا بعد از ورودی خیابان المهدی جنب تراشکاری اسکندری قرار گرفته است. همچنین این کارخانه دفتری فروش دیگری در تهران داشته و در اکثر شهرستان ها و مراکز استان های ایران دارای نمایندگی فعال میباشد.

کاهش مصرف انرژی و ایمنی بالا در سطر اهداف این کارخانه در طراحی سیستم های گرمایشی قرار دارد و هر ساله محصولات جدیدی را به بازار مصرف ارائه می نماید. تامین گرمایش بسیاری از سالن های مرغداری و اکثر قریب به اتقاق شهرک های گلخانه در ایران توسط سیستم های گرمایشی گروه صنعتی اسکندری صورت می پذیرید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمای در مورد انواع و اقسام سیستم های گرمایشی با مهندسین این کارخانه تماس حاصل فرمایید.