درباره ما

هیتر اسکندری
مجموعه هیترها و تجهیزات گرمایشی تولیدی کارخانه اسکندری در این وب سایت به صورت تخصصی بررسی و معرفی می شوند، مجموعه اسکندری فعالیت خود را از سال 1372 به همت آقای جواد اسکندری شروع کرده و به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع تجهیزات مرغداری و گرمایشی فعالیت داشته و همواره کیفیت بالا را سرلوحه کار خود قرار داده است.

به پاس تولید محصولات با کیفیت و کارا در صنعت مرغداری و گلخانه داری ، موفق به دریافت نشان کارآفرین برتر در سال 1395 شد و عنوان واحد نمونه صنعتی شمالغرب را به خود اختصاص داد. این کارخانه هم اکنون برای 200 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده و دارای نمایندگی های معتبر در اکثر استان های کشور می باشد.

هیترها و بخاری های اسکندری - هیتر اسکندریهیترها و بخاری های اسکندری ، با توجه به نحوه کار و ظرفیت خود، برای سالن های پرورش طیور ، مرغداری ها ، انواع گلخانه های میوه و سبزیجات ، سالن های ورزشی، کارگاه های تولیدی و… کاربرد دارند.

کلیه محصولات از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر کارخانه اسکندری برخوردار هستند، وجود گارانتی یکساله و دو ساله و خدمات پس از فروش ده ساله ، خریدی مطمئن را برای کاربر به همراه خواهد داشت و وجود واحد مستقل خدمات پس از فروش ، نماینده های معتبر در اکثر استان های کشور و پاسخگویی سریع به خریداران بر کیفیت خدمات دهی محصولات این کارخانه افزوده است.

در کلیه هیترهای تولید شده توسط کارخانه هیتر اسکندری از قطعات درجه یک و دارای استاندارد معتبر بین المللی و داخلی استفاده شده و تمامی محصولات قبل از ارسال برای خریدار، مورد تست و کنترل کیفی چند مرحله ای توسط کارشناسان کار آزموده قرار می گیرند.

سیستم های ایمنی چند مرحله ای در هیترهای آرارات، پی اف و سایر هیترهای آتش درون ، امنیت آن را تا حد زیادی بالا برده و خریداران با اطمینان خاطر می توانند از آنها در گلخانه ها و سالن های پرورشی بزرگ استفاده کنند. از افتخارات کارخانه اسکندری ، هیتر های نصب شده در گلخانه های بزرگ کشور و ارسال انبوه به کشورهای ارمنستان ، عراق ، تاجیکستان و … می باشد.

ارسال انبوه به کشورهای - هیتر اسکندریکارشناسان فروش کارخانه همواره خریداران را قبل از خرید راهنمایی کرده و آنها را برای خرید مناسب ترین و بهترین هیتر برای سالن یا کارگاه راهنمایی خواهند کرد. بنابراین قبل از خرید می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا مشاوره ای کاملا رایگان دریافت کنید.

کلیه تصاویر، مشخصات و توضیحات مربوط به محصولات واقعی و قابل استناد بوده و با تکیه بر توضیحات و مشخصات ارائه شده برای محصولات، خریدی کاملا آگاهانه خواهید داشت و در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر برای محصولات، از خرید خود لذت خواهید برد.

با مراجعه به بخش مقالات سایت ، آموزش های لازم در رابطه با نحوه استفاده از هیترها و راهنمای انتخاب و خرید محصولات را خواهید خواند، هم چنین نمونه هایی از هیترهای ارسال شده برای مشتریان در بخش مقالات و اخبار قرار داده شده که مهر تاییدی بر صداقت کار این مجموعه است.