شماره های تماس
۵ مهر ۱۳۹۶
یک نظر

هیترهای موشکی

جت هیتر | هیترهای موشکی به دو صورت طراحی و عرضه میشوند که عبارتند از نسخه بدون دودکش و با دودکش ، در نوع بدون دودکش تمامی گرمای تولیدی از طریق فن ها به داخل سالن هدایت میشود به عبارتی راندمان ۱۰۰ درصدی را ارائه میدهند.البته شایان ذکر است که راندمان ۱۰۰ درصد جت هیتر زمانی تضمینی خواهد بود که فن های هیترجت به صورت الکترونیکی بالانش گردد و بتواند به درستی گرمای تولیدی را هدایت نماید همچنین یکی دیگر از مواردی که راندمان هیتر را میتواند تضمین نماید موتور آن میباشد که می بایست از نوع موتورهای با کیفیت تعبیه شده باشد.

انواع جت هیترها دودکش دار و بدون دودکش

انواع هیترجت های موشکی

انواع هیترجت های موشکی

جت هیتر | جت هیترهای دودکش دار متاسفانه راندمانی معادل ۵۰ درصد خواهند داشت زیرا در طراحی آن سعی بر این بوده که دودهای حاصل از احتراق به بیرون هدایت گردد. اکثراً از نوع دودکش دار این هیترهای موشکی برای گرماسازی سالن های قارچ و گلخانه ها استفاده میشود و از نوع بدون دودکش این جت هیترها بیشتر در سالن های پرورش طیور استفاده مینمایند زیرا سالن های پرورش طیور دارای سیستم تهویه بسیار قوی هستند و در کمترین زمان ممکن هوای داخل را تهویه مینمایند پس در نتیجه دودهایی که همراه با گرما به داخل سالن هدایت میشوند هیچگونه آسیبی برای مرغ ها ، بلدرچین ها و یا سایر طیور نخواهد داشت.

گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع هجت هیترها

هیتر جت و جت هیتر مرغداری

هیتر جت و جت هیتر مرغداری

جت هیتر | هیتر جت ها با عناوین مختلفی طراحی و تولید شده اند ، گروه صنعتی اسکندری یکی از بزرگترین تولید کنندگان هیتر در سطح ایران میباشد، تمامی هیتر جت های تولیدی گروه صنعتی اسکندری دارای ۲ سال گارارنتی  بدون قید و شرط میباشند.شما میتوانید با استفاده از هیتر جت های تولیدی گروه صنعتی اسکندری به گرماسازی سالن های پرورش طیور ، گلخانه ، مرغداری ، کارگاهی و… بپردازد. هیترجت های تولیدی گروه صنعتی اسکندری به صورت کاملاً استاندارد طراحی و تولید میگردد نشان استاندارد ملی ایران و همچنین ISO9001 فقط بخشی از استاندارد هایی است که در این کارخانه بر روی هیترها انجام می پذیرد.

 

استفاده از جت هیتر در گلخانه ها

گلخانه

گلخانه

برخی از افراد بر این عقیده هستند که دی اکسید کربن نیز برای گلخانه نیاز است تا گلها را وادار به عملیات فتوسنتز نمایند، بسیاری از افراد نیز نظر مخالف با این موضوع دارند و میگویند که از هیترهای آتش درون میبایست در گلخانه استفاده گردد که بدور از هرگونه دودی میباشد.

گروه صنعتی اسکندری در کنار هیترجت های خود هیترهای آتش درون مخصوص گلخانه نیز تولید مینماید که با عنوان آرارات و پی اف ارائه میگردد. گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۴ سال تجربه در زمینه ساخت هیترهای صنعتی مخصوص گلخانه و مرغداری و با ۱۰۰ نمایندگی در ساسر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

انواع هیترهای صنعتی

انواع هیترهای صنعتی


گروه صنعتی اسکندری تولید کننده هیترها و جت هیترهای صنعتی با نشان استاندارد ملی


نویسنده مطلب کریمی