شماره های تماس

جت هیتر های برقی و گازوئیلی و گازی

جت هیتر های برقی و گازوئیلی و گازی | جت هیتر های به دو نوع تقسیم میگردند ، دسته اول برای گرمایش از سوخت هایی مانند گازوئیل استفاده مینمایند و دسته دوم به جهت گرمایش از انرژی برق استفاده مینمایند. هر دو این هیتر ها راندمان ۱۰۰% را ارائه میدهند که از طریق فن به داخل سالن پمپاژ میگردد. یبکی از بزرگترین ایرادات هیتر جت هایی که با سوخت کار میکنند این است که علاوه بر گرما تمامی دود هیا حاصل از احتراق را نیز به داخل سالن هدایت مینمایند با اینکه میزان دود در هیتر جت ها بسیار کم است.

جت هیتر های برقی و گازوئیلی و گازی

جت هیتر های برقی و گازوئیلی و گازی

در مقابل جت هیتر هایی که با انرژی برق کار میکنند به هیچ عنوان دودی را تولید نمی نمایند و  در نتیجه گرمایی عاری از هرگونه دود را به داخل سالن هدایت مینماید، این نوع هیتر جت برای مکان هایی مانند گلخانه و سالن های پرورش قارچ بسیار مناسب است چراکه این مکان ها نیاز به هیتری با هوای پاکیزه دارند که در این صورت یا باید از هیتر جت های برقی و یا باید از هیترهای آتش درون استفاده نمایند تا هوای گرم پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی را داخل سالن داشته باشند. نوع دیگری از هیترجت ها نیز وجود دارند که از سوخت گاز به جهت تامین گرمایش استفاده مینمایند، این نوع هیتر جت ها میتوانند نسبت به هیتر جت های گازوئیلی میزان دود کمتری تولید نمایند و به همان میزان گرمایش تولید نمایند، راندمان گرمایی این نوع هیتر نیز ۱۰۰ درصد میباشد زیرا تمامی گرمای حاصل از آتش را بوسیله فن به داخل سالن پرتاب مینماید.

بسیاری از هیتر جت ها دارای دودکش هستند که گرمایش بدون دود را تبلیغ مینمایند اما در عمل بعد از خرید متوجه میشوید که تمامی چیز هایی که در مورد جت هیتر های دودکش دار گفته شده است کاملاً بی پایه و اساس بوده و از همه مهمتر اینکه دودکش نصب شده بر روی دستگاه فقط قادر است ۳۰ درصد از دود حاصل از احتراق را دفع نماید و دقیقاً همانند نسخه معمولی بقیه دود را به داخل سالن پمپاژ مینماید، به همین دلیل خرید هیتر جت های دودکش دار را به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم.  در مورد راندمان هیتر جت ها نیز باید بگوییم که تمامی آنها از راندمان ۱۰۰% برخرودارند با این تفاوت که هر کدام میزان مخصوصی از سوخت را مصرف مینمایند یعنی به طور مثال یک هیتر جت با ۱۰ لیتر گازوئیل میتواند تا ۱۰ ساعت روشن بماند و گرمایش سالن را تامین نماید و جت هیتر بعدی با همان ۱۰ لیتر بتواند فقط ۷ ساعت گرمایش سالن را تامین نماید. این مورد بر روی هیتر جت های گازی نیز صدق مینماید.

گروه صنعتی اسکندری توانسته بهترین هیتر های موشکی را با کمترین میزان مصرف و بیشترین میزان راندمان را ارائه میدهد.


نویسنده مطلب کریمی