شماره های تماس

تامین گرمایش گلخانه خورشیدی

تامین گرمایش گلخانه خورشیدی | هیتر گلخانه امکان رشد گل ها را در آب و هوای سرد نیز فراهم مینماید، از جمله در انگلستان که امکان رشد طیف گسترده ای از میوه ها و سبزیجات و همچنین گسترش فصل رشد را فراهم می کند. برای به حداکثر رساندن مزایای یک گلخانه، نوعی از حرارت لازم است تا زمستان و دمای هوای شب که نسبتاً سرد است را تضمین کند. در این مقاله به بررسی نحوه استفاده از انرژی خورشیدی برای نگهداری گرمایشی گلخانه در محیط زیست می پردازیم،

هیتسینک گلخانه ای

هیتسینک گلخانه ای

هیتسینک گلخانه ای

تامین گرمایش گلخانه خورشیدی | در طول اولین سری از BBC2 این آسان نیست که دیک استراوبرجن با استفاده از یک پنل خورشیدی PV 10 وات، یک باتری ۱۲ ولت، یک طرفدار کوچک، یک لوله PVC جداگانه و یک متر مکعب شیشه خرد شده، یک سیستم گرمایش الکتریکی را با هم ترکیب کرده است. Dick Strawbridge و یک پنل خورشیدی برای استفاده از فن PC در یک سیستم هیدرولیک گلخانه ای استفاده می شود هدف از گرمازات گرمایشی، حفظ هوای گلخانه ای در شب است و همچنین نگه داشتن گلخانه در روز بسیار گرم است.

ساخت یک سیستم هیدرولیک گلخانه ای

ساخت یک سیستم هیدرولیک گلخانه ای

ساخت یک سیستم هیدرولیک گلخانه ای

تامین گرمایش گلخانه خورشیدی | پانل خورشیدی باتری را شارژ می کند که به نوبه خود یک فن خنک کننده PC بازیافت شده کوچک (که در بالا نشان داده شده است) را به مدت ۲۴ ساعت در روز هدایت می کند. فن از هواپیما از بالای (آپکس) گلخانه ای که در آن هوا داغترین است، هوا را از طریق لوله پیوسته پی وی سی استاندارد ۳۸ میلیمتری به پایه سوراخ هیتسینک پمپ می کند. هوا گرم می شود و سپس از طریق بخاری گرم می شود و مواد خنک کننده را گرم می کند و هوا را از طریق یک دریچه (به عنوان مثال یک دیگ بخار قدیمی یا لوله زهکشی) و به گلخانه ای خنک می شود.

سیستم هیدرولیک گلخانه ای برنامه ریزی می کند

سیستم هیدرولیک گلخانه ای برنامه ریزی می کند

در شب، هوا در حال حاضر سرد در بالای گلخانه است که از طریق گرما گرم شده در حال حاضر گرم می شود و هوا را خنک می کند و مواد خنک کننده را خنک می کند. این هوا گرم و سپس عبور می کند از طریق دریچه به گلخانه ای که در آن کمک می کند تا نگه داشتن درجه حرارت.

اطلاعات بیشتر

تامین گرمایش گلخانه خورشیدی | برای اطلاعات بیشتر در مورد ساخت سیستم خنک کننده هیدرولیک گلخانه ای، نگاهی به مقاله های جدید جدید ما در مورد گلخانه ای نگاهی بیندازید که به طور کامل میزان دما و حتی نحوه گرمایش انواع گلخانه ها با ابعاد مختلف را بیان کرده ایم.

 

 

مقاله ای که در بالا مشاهده میفرمایید مخصوص گلخانه هیا بسیار کوچک میباشد که به نوعی سیستم سیرکولاسیون در آن را به نحو احسنت با این سیستم میتوانید داشته باشید ، گروه صنعتی اسکندری سازنده بهترین و کم مصرف ترین هیتر های مخصوص گلخانه میباشد که به صورت بخاری فن دار طراحی شده اند و میتوانید در صفحه اصلی سایت از این هیتر ها دیدن فرمایید.


نویسنده مطلب کریمی