شماره های تماس
۱۸ آبان ۱۳۹۶
نظر %

بخاری کارگاهی

بخاری کارگاهی | بخاری های صنعتی انواع مختلفی دارند که یک نمونه از آنها بخاری کارگاهی میباشد ، هیترهای کارگاهی یا همان بخاری های کارگاهی خود به دو نوع بدون فن و فن دار تقسیم میشوند ، فن در اصل یک شتاب دهنده میباشد و باعث سریعتر شدن روند هوادهی میشود و در نتیجه سالن یا کارگاه سریعتر گرم میگردد.

گروه صنعتی یکی از قدیمی ترین کارخانه ها در زمینه ساخت انواع بخاری های کارگاهی در ابعاد و حجم های مختلف میباشد که توانسته تا به امروز بهترین ها را تولید نماید، یکی از مزایای مهم بخاری کارگاهی ساخت گروه صنعتی اسکندری کارکرد کاملاً بهینه و البته اتوماتیک بودن آنها میباشد که کار کاربر را آسان تر کرده است ، برای بهره گیری از این سیستم بخاری کارگاهی اسکندری میبایست فقط درجه دمای مورد نظر که میخواهید در سالن حاکم شود را در دستگاه تنظیم نمایید، در این حالت هیتر به صورت کاملاً خودکار با استفاده از سنسور تعبیه شده میزان دمای داخل کارگاه را تنظیم مینماید و بر روی دمای مورد نظر کاربر تثبیت مینماید.

یک نمونه از بخاری های کارگاهی 

بخاری فن دار 50000

همانطور که گفته شد گروه صنعتی اسکندری یکی از سازندگان برتر در زمینه ساخت انواع بخاری های کارگاهی میباشد ، نمونه ای از جدیدترین هیترهای ساخت گروه صنعتی اسکندری گرماساز NEW AJAX میباشد که مناسب برای استفاده در انواع کارگاه ها و سالن ها میباشد. این هیتر پر قدرت از فن های دمنده ، مشعل ایران رادیاتور ، سیستم تنظیم دمای اتوماتیک و… بهره برده است که آن را تبدیل به یکی از برترین هیترهای کارگاهی نموده است. برای مشاهده اطلاعات هیتر گرماساز کارگاهی New Ajax به این لینک مراجعه فرمایید.

گروه صنعتی اسکندری

انواع هیترهای صنعتی

گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۴ سال تجربه در زمینه ساخت انواع دستگاه های گرمایشی توانسته تا به امروز تمامی نیازات خریداران را به نحو احسنت تامین نماید ، EIG (گروه صنعتی اسکندری) دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران میباشد که آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

 


نویسنده مطلب کریمی