شماره های تماس
۳۰ آبان ۱۳۹۶
نظر %

بخاری مرغداری

بخاری مرغداری | هر سالن مرغداری برای تعدیل دمای داخل سالن نیاز به یک گرماساز دارد ، از آنجایی که سالن های پرورش طیور مخصوصاً سالن مرغداری دارای برای عملیات تهویه خود سیستم های تهویه با فن اگزاست تعبیه کرده اند (تهویه عرضی و طولی ) ، مرغداری نیاز به یک بخاری با راندمان ۱۰۰ درصد خواهد داشت تا بتواند میزان دمای داخل سالن را به نوعی تنظیم نماید.

در مرغداری های کوچک بیشتر از هیتر های آتش درون نیز استفاده مینمایند اما زمانی که مرغداری شما در اندازه میان رده و یا حتی بزرگ باشد میبایست از بخاری مرغداری مخصوصی استفاده نمایید. پیشنهاد ما استفاده از هیتر جت موشکی ساخت گروه صنعتی اسکندری میباشد چراکه این هیترجت مخصوص استفاده در سالن های پرورش طیور تولید شده است ، راندمان خروجی هیتر جت ۱۱۰۰۰۰ اسکندری برابر با ۱۰۰ درصد میباشد یعنی هرمیزان گرمایی که تولید میگردد از طریق فن دقیقاً به داخل سالن پمپاژ میشود بدون حتی ۱ درصد اتلاف انرژی.

هیتر موشکی ۱۱۰۰۰۰ در ۳ نوع توسط گروه صنعتی اسکندری تولید میگردد که شامل هیتر موشکی گازسوز ، هیتر موشکی گازوئیل سوز ، هیتر موشکی دوگانه سوز میباشد که برای مشاهده این هیتر جت و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید به این لینک مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید لوازم استفاده شده در بخاری مرغداریEIG از بهترین و با کیفیت ترین نوع لوازم میباشد، به طور مثال فن تعبیه شده با بالانس الکترونیکی تنظیم شده است و موتور آن از نوع موتورهای ساخت موتوژن تبریز میباشد همچنین بدنه هیتر از استیل خالص طراحی شده است. این فقط بخشی از توضیحات بخاری موشکی ۱۱۰۰۰۰ اسکندری میباشد برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید.

توجه داشته باشید که گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران توانسته همیشه پاسخگوی شما عزیزان باشد . این واحد تولیدی با تجربه نزدیک به ۲۴ سال در زمینه ساخت هیترهای گرمایشی توانسته بهترین و قویترین هیترها را با بالاترین راندمان تولید نماید.

پیشنهاد : گروه صنعتی اسکندری علاوه بر تولید انواع هیتر ها دستگاه جوجه کشی در ابعاد خانگی و صنعتی را نیز تولید مینماید که در صورت نیاز میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.


نویسنده مطلب کریمی