شماره های تماس

بارگیری و ارسال هیتر به مقصد کرج

بارگیری و ارسال هیتر به مقصد کرج | گروه صنعتی اسکندری برترین تولید کننده سیستم های گرمایشی از جمله هیترهای گلخانه و مرغداری این بار نیز هیترهای گرمایشی سوپر آرارات خود را در تاریخ ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ به مقصد کرج ، گلخانه جناب آقای متقیان ارسال کرد. در ساخت کوره های هوای گرم گروه صنعتی اسکندری تمامی استاندارد های گرمایشی از جمله امنیت ۴ لایه و راندمان ۹۰ درصدی ، تولید هوای گرم پاک و بسیاری از استانداردهای دیگر را در دستگاه های هیتر خود به کار برده است، از جمله ی هیترهای مخصوص گلخانه تولیدی EIG میتوانیم به هیتر آرارات ، هیتر سوپر آرارات ، هیتر پی اف ۱۱۰۰۰۰ ، هیتر پی اف ۲۲۰۰۰۰ ، هیتر سوپر پی اف اشاره نماییم.

هیترهای سوپر آرارات یکی از برترین کوره های هوای گرم در سطح ایران و حتی خاورمیانه میباشند که قابلیت تولید هوای گرم با هر نوع سوختی را دارا میباشند چراکه شما میتوانید با نصب مشعل مربوطه مانند گازی ، گازوئیلی ، دوگانه سوز و… از سوخت مورد نظر خود استفاده نمایید. از دیگر مزیت های هیترهای سوپر آرارات تولید هوای گرم به صورت کاملاً آتش درون میباشد که در این حالت راندمانی معادل ۹۰ درصد را ارائه میدهد. 

شایان ذکر است که گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۴ سال تجربه در زمینه ساخت انواع هیترهای گرمایشی مخصوص گلخانه و مرغداری بهترین کوره های هوای گرم را با راندمان ۹۰ درصدی و گارانتی ۲ ساله ارائه مینماید. علاوه بر این EIG هیترهای سفارشی را نیز تولید مینماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد هیترهای سوپر آرارات میبتوانید به این لینک مراجعه فرمایید.

بارگیری و ارسال هیتر به مقصد کرج
هیتر در کرج
گرماساز گلخانه ارسال به کرج

به جهت خرید دستگاه گرماساز مخصوص گلخانه و مرغداری میتوانید به فروشگاه هیترهای صنعتی EIG  مراجعه فرمایید.


نویسنده مطلب کریمی