شماره های تماس
۲ دی ۱۳۹۶
بدون نظر

انواع هیتر خانگی

هیترهای خانگی انواع مختلفی دارد که از این جمله میتوانیم به هیتر خانگی برقی ، هیتر خانگی فن دار و… اشاره نماییم، نقطه مشترکی که تمامی این هیترهای خانگی دارند تولید گرما میباشد اما کدام یک از این بخاری ها راندمان بیشتری دارند در ادامه مطلب اشاره خواهیم نمود. 

بهترین نوع بخاری های خانگی را میتوانیم هیترهای برقی بدانیم که از راندمان بسیار بالایی برخوردار اند، هیترهای الکترونیکی خود به دو بخش مختلف تابشی و فن دار تقسیم میگردد ، هیتر تابشی از گرمای بسیار مناسبی برخوردار است ، نوع دیگر بخاری های برقی دارای فن میباشد که میتواند از طریق فن یا پروانه سرما را مکیده و به گرما تبدیل نماید سپس گرمای تبدیل شده را به سمت سالن هدایت نماید و این کمک بسیار بزرگی در هوادهی هیتر میباشد ،  در نتیجه این امر سرعت گرم شدن اتاق توسط این هیتر بسیار بالا میباشد. 

پیشنهاد خرید هیتر برقی مناسب

هیتر تابشی Aztech

خرید بخاری ازتک تابشی

هیتر برقی مناسب برای گرماسازی اتاق میبایست از راندمان بسیار مناسبی برخوردار باشد و در عین حال از مصرف انرژی بسیار کم ، امروزه هیتر برقی مناسب میبایست بتواند در کمترین مدت زمان اتاق را گرم نماید و همچنین در کنار گرماسازی برای افراد نیز مضرر نباشد به همین دلیل نیز در هیتر های برقی خانگی مخزن آبی قرار گرفته است که امکان تعدیل دما و رطوبت را نیز در اتاق دارا میباشد. گروه صنعتی اسکندری وارد کننده برترین هیترهای خانگی میباشد که تمامی موارد بالا را نیز دارا میباشد. همچنین هیترهای مذکور طراحی آلمان و ساخت ترکیه میباشد که توسط گروه صنعتی اسکندری وارد شده و دارای ۱۲ ماه گارانتی بی قید و شرط میباشد.

فروشگاه هیتر

فروشگاه هیتر

برای خرید هیتر برقی Aztech مونتاژ شده در ترکیه میتوانید به فروشگاه هیترهای اسکندری مراجعه فرمایید.

پیشنهاد میکنم مطلب زیر در صنعت هیتر را هم مطاله نمایید:


نویسنده مطلب کریمی
  • بسیار عالی بود