شماره های تماس

 ارسال هیتر آرات به کرمانشاه

بار گیری و ارسال هیتر آرات | ارسال و بارگیری ۷ عدد هیتر آرات ساخت گروه صنعتی اسکندری با قدرت ۲۵۰۰۰۰ کیلو کالری به مقصد کرمانشاه ، در این بارگیری همانطور که مشاهده میفرمایید هیتر ها به صورت کاملاً  ایمن بارگیری شوند , این هیترهای به سفارش آقای سایاری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ به جهت گرماسازی گلخانه ساخته شده است. گروه صنعتی اسکندری در عرصه طراحی و تولید هیترهای گرمایشی به صورت سفارشی نیز قدم هایی برداشته است و با تجربه ای ۲۵ ساله در زمینه ساخت هیتر های گلخانه و مرغداری توانسته بهترین ها را تولید نماید.

گروه صنعتی اسکندری موسوم به EIG با تولید هیتر گلخانه و هیتر مرغداری توانسته در سطح ایران به عنوان یکی از برترین سازندگان هیتر شناخته شود. البته لازم به ذکر است که این واحد تولیدی با مهندسی معکوس توانسته راندمان هیتر آتش درون خود را به ۸۵ الی ۹۰ درصد برساند.

| گروه صنعتی اسکندری با افتخار اعلام میدارد که اکثریت مرغداری ها و گلخانه ها را با بخاری های فن دار خود پوشش داده است و امکان گرماسازی گلخانه ها و مرغداری ها را فراهم آورده است. در عکس ها و ویدئو های مذکور بارگیری و ارسال هیترهای سوپر آرارات به مقصد تهران- رباطکریم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ به جهت گرماسازی گلخانه جناب آقای حقی پناه بارگیری و ارسال شد.

گروه صنعتی اسکندری یکی از برترین تولید کنندگان هیتر در سطح ایران میباشد که گرماسازهای مخصوص گلخانه و مرغداری را تولید مینماید، این واحد تولیدی تمامی هیترهای خود را تحت استاندارد های بین المللی طراحی و تولید مینماید. شایان ذکر است که کوره های هوای گرم EIG دارای ۲ سال گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد. به جهت خرید هیترهای گرمایشی خانگی و صنعتی اسکندری میتوانید به فروشگاه هیترهای گرمایشی اسکندری مراجعه فرمایید.


نویسنده مطلب کریمی
  • مطلب بسیار جالبی بود باید به گروه صنعتی اسکندری افتخار کرد

  • بسیار عالی بود