شماره های تماس

ارسال هیترهای پی اف ۱۱۰۰۰۰ به مقد کرج

هیتر | گروه صنعتی اسکندری به عنوان یکی از برترین و بزرگترین تولید کنندگان هیترهای گرمایشی در سطح ایرانمفتخر است که درصد بسیار بالایی از هیترهای نصب شده در گلخانه های سراسر کشور را پوشش داده است. عکس ها و ویدئو موجود در این صفحه ارسال کوره هوای گرم به مقصد کرج را به نمایش درآورده است ، هیترهای PF110000 توسط گروه صنعتی اسکندری و به سفارش جناب آقای مدنی به منظور تامین گرمایش گلخانه خود واقع در کرج – ماهدشت تولید شده اند. هیترهای مذکور در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۶ بارگیری و ارسال شد.

 

هیتر PF110000

هیترهای پی اف کوچکترین عضو از خانواده گرماسازهای اسکندری میباشند که برای گرماسازی سالن های کوچک گلخانه و سالن های پرورش قارچ بسیار مناسب است ، البته از این هیترها در سالن های کارگاهی و سالن های مرغداری کوچک نیز استفاده میشود. هیتر PF110000 از ایمنی ۴ لایه بهره برده که خطر را کاملاً به صفر رسانده است، علاوه بر این هیترهای تولید هوای گرم اسکندری از جمله هیتر PF11000 مطابق با آخرین استانداردهای روز جهان طراحی شده است که راندمانی بالغ بر ۸۵ درصد را ارائه میدهد. این گرماساز به صورت آتش درون طراحی شده است که امکان تولید هوایی بدون حتی ۱ درصد آلودگی را فراهم آورده است ، این نوع گرماسازها مناسب برای مکان هایی میباشند که نیاز به هوای گرم کاملاً پاکیزه دارند مانند گلخانه ها ، سالن های پرورش قارچ ، سالن های کارگاهی و…

گارانتی و خدمات پس از فروش EIG

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی دستگاه های گرماساز گروه صنعتی اسکندری دارای ۲ سال گارانتی برای قطعات هیتر و ۵ سال گارانتی مجزا برای دیگ هیتر ارائه میگردد. علاوه بر این هیترها دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز میباشند که تولید قطعات توسط گروه صنعتی اسکندری تا ۱۰ سال آینده را کاملاً تضمین مینماید. لازم به ذکر است که گروه صنعتی اسکندری یکی از برترین تولید کنندگان هیتر در سطح ایران میباشد که یکی از بزرگترین مراکز خدمات پس از فروش را به خود اختصاص داده است همچنین این واحد تولیدی با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

به جهت خرید هیترهای گرمایشی مخصوص گلخانه میتوانید به فروشگاه رسمی هیترهای گرمایشی اسکندری مراجعه فرمایید.

بارگیری هیتر PF110000

نویسنده مطلب کریمی
  • باسلام خدمت شما برای ۱۵۰۰ متر مربع گلخانه چی نوع بخاری مناسب است و چی قیمتی میباشد ممنون میشم راهنمایی کنید

    • با سلام لطفاً با شماره تماس ۰۴۴۳۲۳۴۶۶۱۲ در ارتباط باشید